Kedves honlapunkat Látogatók!

Üdvözölöm Önöket a Táplánszentkereszti Apáczai Csere János Általános Iskola oldalán!

Új honlapunkon hagyományainkhoz híven bemutathatjuk  intézményünk múltját és jelenét,  valamint betekintést nyújtunk  jövőbeli programjainkba, elképzeléseinkbe. Itt tájékozódhatnak Váti, Söptei és Vassurányi Tagintézményeink életéről is.

Számunkra fontos, hogy követni tudják diákjaink mindennapjait, tevékenységeit. A világháló lehetőséget biztosít számunkra, hogy a napi hasznos információkon túl informáljuk Látogatóinkat céljainkról, erőfeszítéseinkről, hagyományainkról és sikereinkről írásos formában valamint fényképekkel és videókkal illusztrálva.

Köszönjük a Táplánszentkereszti Apáczai Csere János Általános Iskola Szülői Szervezetének, hogy honlapunk megjelent!

Jó böngészést kívánok!

Kissné Nagy Ilona