Elérhetőségek

Táplánszentkereszti Apáczai Csere János Általános Iskola
9761 Táplánszentkereszt,
Fő út 12.
E-mail küldése

Elérhetőségek

Táplánszentkereszti Apáczai Csere János Általános Iskola
9761 Táplánszentkereszt,
Fő út 12.
E-mail küldése

Elérhetőségek

Táplánszentkereszti Apáczai Csere János Általános Iskola
9761 Táplánszentkereszt,
Fő út 12.
E-mail küldése

Versenyeredményeink a 2018/19.

2019. június 25., 12:53

Versenyeredményeink a 2018/19. tanév során

Sporteredményeink:

Verseny

Helyezés

Tanuló

Felkészítő

Karate diákolimpia kata és kumite

3. hely

Desics Botond Péter
1. osztályos

 

Görkorcsolya diákolimpia

3. hely

Váradi Hunor
8/A osztályos

 

Röplabda diákolimpia

megyei 2. hely

Lány csapatunk:

  • Erdélyi Boglárka
  • Kölkedi Veronika
  • Németh Enikő
  • Nyiri Jázmin
  • Wittinger Petra

Gráczer Zsolt


Képzőművészeti versenyek:

Verseny

Helyezés

Tanuló

Felkészítő

Óperenciás megyei rajzpályázat

díjazott

Mikos Lara
2. osztályos

Leginszky Ágnes,
Szabóné Vajda Erika

díjazott

Kónya Brigitta
2. osztályos

Rumi Rajki Kistérségi komplex képzőművészeti verseny

2. hely

Mikos Lara
2. osztályos

Leginszky Ágnes,
Szabóné Vajda Erika

A bíróság és a jog arcai elnevezésű országos rajzpályázat

díjazott

Kovács Anna
2. osztályos

Leginszky Ágnes,
Szabóné Vajda Erika

 

díjazott

Mikos Lara
2. osztályos

díjazott

Biczó Laura
6/B osztályos

Gyermekszemmel megyei rajzverseny

különdíj

Mikos Lara
2. osztályos

Leginszky Ágnes,

Szabóné Vajda Erika

Kámán Zsuzsa

különdíj

Szekér Lili
4. osztályos

Fürdőkultúrát népszerűsítő országos rajzverseny

megyei 3. hely

Biczó Laura
6/B osztályos

Leginszky Ágnes


Természettudományos versenyek:

Verseny

Helyezés

Tanuló

Felkészítő

Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti Verseny

megyei 6. hely

Nagy Míra
5. osztályos

Leginszky Ágnes,
Szakály Virgínia

megyei 7. hely

Balassa Georgina
5. osztályos

megyei 7. hely

Gál Bence

6/A osztályos

Madarak és fák napi országos csapatverseny

megyei 4. hely

csapatunk:

Kálmán Kitti
Anduska-Varga András
Lovranics Bálint

Góczán József

megyei 7. hely

Kovács Róbert
Tóth Kevin
Sarkadi Olivér

Teleki Pál Földrajzverseny

megyei 9. hely

Kovács Dominik
7/A osztályos

Szakály Virgínia

Bendegúz levelezős biológiaverseny

megyei 9. hely

Sarkadi Olivér
7/B osztályos

Góczán József

Megsebzett bolygó környezetvédelmi verseny

megyei 5. hely

csapatunk:

Anduska-Varga András
Sarkadi Olivér
Kiss Bianka
Molnár Júlia

Leginszky Ágnes,
Góczán József

ÖKO-net számítógépes verseny

megyei 3. hely

Gál Bence
6/A osztályos

Szakály Virgínia

megyei 8. hely

Biczó Levente
8/A osztályos

Szakály Virgínia,
Oláh János

 

Matematika versenyek:

Verseny

Helyezés

Tanuló

Felkészítő

Kisiskolák matematika versenye

  1. hely

Gál Bence
6/A osztályos

Geröly Krisztina

4. hely

Erős Dorián
6/B osztályos

Lakner Judit

  1. hely

Kiss Bianka
8/A osztályos

Geröly Krisztina

Kisiskolák matematika csapatversenye

  1. hely

csapatunk:

Kiss Bianka
Török Virág
Sarkadi Olivér

Ligacs Tünde,
Lakner Judit

Bendegúz matematika levelezőverseny

megyei 5. hely

Kiss Bianka
8/A osztályos

Geröly Krisztina

Zrínyi Ilona matematikaverseny

megyei 10. hely

Erős Dorián
6/B osztályos

Lakner Judit

 

Történelem verseny:

Verseny

Helyezés

Tanuló

Felkészítő

Országos Történelemverseny megyei fordulója

megyei 6. hely

Kiss Bianka
8/A osztályos

Bognár Ildikó


Magyar nyelv és irodalom:

Verseny

Helyezés

Tanuló

Felkészítő

Apáczai Olvasásverseny

  1. hely

Bödei Dorka
3/A osztályos

Perlné Lakatos Ildikó

Benedek Elek mesemondó verseny

  1. hely

Bognár András
4. osztályos

Kámán Zsuzsa

Kincskereső vers- és prózamondó verseny

különdíj

Varga Viktória
4. osztályos

Babinszkiné Kozma Teréz

különdíj

Mersits Máté
8/B osztályos

Finta Sándor versmondó verseny

2. hely

Badics Hanna Zoé
5. osztályos

Szakál Szilvia

  1. hely

Pintér Fanni
6/B osztályos

Simonyi Zsigmond  helyesírási verseny

megyei 9. hely

Kovács Dominik
7/a osztályos

Perlné Lakatos Ildikó

megyei 5. hely

Kiss Bianka
8/A osztályos

Ambrózy versmondó verseny

2. hely

Kiss Bianka
8/A osztályos

Perlné Lakatos Ildikó

 

Hittan verseny:

Verseny

Helyezés

Tanuló

Felkészítő

Kerületi hittanverseny

2. hely

csapatunk:

Horváth Helka
Balassa Georgina
Nagy Míra

Tornai Árpádné

 

Idegen nyelvi versenyek:

Verseny

Helyezés

Tanuló

Felkészítő

Litterátum német nyelvi verseny

megyei 1. hely

Déri Eliza
5. osztályos

Geröly Krisztina

megyei 3. hely

Pintér Fanni
6/B osztályos

Fábry Márta

Litterátum angol nyelvi verseny

megyei 4. hely

Beő Bálint
6/B osztályos

Mayerné Sebestyén Andrea

Bendegúz haladó angol levelező verseny

megyei 6. hely

Teleki Bonita
8/A osztályos

Mayerné Sebestyén Andrea

Nyitra angol nyelvű versmondó verseny

ezüst minősítés

Anduska-Varga András
7/B osztályos

Mayerné Sebestyén Andrea

 

 

 

 

 

Komplex tanulmányi versenyek:

Verseny

Helyezés

Tanuló

Felkészítő

Rumi Rajki Kistérségi Komplex Tanulmányi Verseny
4. osztályos csapat:

Magyar: 1. hely
Matematika: 1. hely
Összesített: 2. hely

csapattagok:
- Baumann Tamara
- Bíró Belián
- Bognár Ákos
- Bognár András

Horváthné Péntek Veronika
Kámán Zsuzsa
Szakál Szilvia

Rumi Rajki Kistérségi Komplex Tanulmányi Verseny
8. osztályos csapat:

Magyar: 1. hely
Természetism.: 1. hely
Összesített: 1. hely

csapattagok:

Kiss Bianka
Teleki Bonita

Gáspár Marcell

Molnár Júlia

-Geröly Krisztina
-Leginszky Ágnes
-Szakály Virgínia

-Góczán József
-Perlné Lakatos Ildikó
-Pappné Nagy Judit
-Mayerné Sebestyén Andrea

 

 

 

 

Versenyszerepléséért könyvjutalomban részesülő tanulók:

  1. A Tudásbajnokságon az egész tanév során tanúsított kiváló munkájáért könyvjutalomban részesül Szabó Zoltán 5. osztályos tanuló. Felkészítői: Kissné Nagy Ilona
     
  2. A Matematikai Tehetségekért Alapítvány könyvjutalomban részesíti Bödei Dorka 3/A osztályos tanulót a Nemzetközi Kenguruversenyen elért megyei 19. helyezéséért. Felkészítői: Horváthné Péntek Veronika és Leginszky Ágnes.
     
  3. A Matematikában Tehetséges Gyermekekért Alapítvány könyvjutalomban részesíti Gál Bence 6/a osztályos tanulót a Zrínyi Ilona matematikaversenyen elért megyei 7. helyezéséért, és felkészítőjét: Geröly Krisztinát.

« Vissza az előző oldalra!


Táplánszentkereszti Apáczai Csere János Általános Iskola - Magyar