Az iskola nyitva tartása: 7:00-18:00, bizonyos események esetén tovább is. Az épület látogatásának szabályait az iskola házirendje szabályozza.

Fő út 12.

Fő út 12.

ORSZÁGOS DIÁKOLIMPIAI DÖNTŐ - ÚSZÁS

2023. április 05., 22:02

2023. április 1-jén és 2-án zajlott Budapesten a Gyarmati Dezső uszodában az „A” kategóriás úszóknak megrendezett Országos Diákolimpiai döntő.

Iskolánkat a 6. osztályos Boros Gergő képviselte az eseményen.

200 méteres hátúszásban – egyéni csúcsot úszva – 12. helyen végzett. 50 méteres gyorsúszásban –hatalmas egyéni csúccsal – az országos 7. helyet szerezte meg. Külön öröm, hogy ezzel az úszással jogot szerzett arra, hogy a nyári korosztályos országos bajnokságon rajtkőre állhat ebben a versenyszámban.

Nagy örömmel gratulálunk Gergőnek ezért a csodálatos eredményért, s sok sikert kívánunk a folytatáshoz!