Közös osztálydélután

2018. november 08., 09:12

Közös osztálydélután

Az 5. és a két 6. osztály az őszi szünet előtt egy közös osztálydélutánt szervezett. Az ötletet az Állj pályára pályázat kapcsán szervezésre kerülő pályaorientációs nap helyszíne adta. Akkor a Savaria Moziba látogattunk el, ahol nagyon színes program fogadott bennünket. A gyerekekkel és a mozi vezetőjével, Mayer Rudolffal egyeztetve kitűztünk egy mozilátogatási időpontot, amikor nemcsak filmelőzeteseket, hanem egy teljes filmet nézhettünk meg. Rudi bácsi javaslata alapján Az igazi csoda című film került vászonra. A történet megható, tanulságos volt minden gyerek számára. Tanulóink örültek ennek a délutáni programnak, elmondásuk szerint hasznosan töltötték szabadidejüket. Egy következő alkalommal is szívesen vesznek részt egy mozis délutánon. Köszönjük ezt a nagyszerű lehetőséget a mozi munkatársainak!