Koronavírus tájékoztató! 2020.03.15.

2020. március 15., 11:28

Tisztelt Szülők!

Bizonyára gyorsan eljutott Önökhöz is az tájékoztatás, hogy 2020. március 16-tól az iskolák átállnak tantermen kívüli digitális munkarendre, a diákok nem látogathatják az intézményt. A digitális munkarendben a pedagógusok és a tanulók nem találkoznak személyesen. A pedagógusok infokommunikációs eszközök használatával, távolról, online adnak tájékoztatást a tanulóknak, támogatják őket a tanulásban, megjelölik meg a feldolgozandó tananyagrészeket, gyakorló feladatsorokat küldenek, valamint meghatározzák a számonkérés vagy a beszámolás módját.

A koronavírus-járvány okozta rendkívüli helyzetben is tovább kell működtetnünk az oktatási rendszert.  Az iskoláknak és a pedagógusoknak alkalmazkodniuk kell a váratlanul kialakult körülményhez, ehhez kérjük a szülők hatékony támogatását is.

Az iskolában maradt felszereléseket a tanulók szülei kedden (2020. 03. 17-én) 7.30 - 10.30-ig vihetik el az intézményből.

Szülőknek, diákoknak szóló információkat a honlapon folyamatosan frissítjük.

Közös érdekünkben szíves megértésüket és támogatásukat kérve; tisztelettel:

Kissné Nagy Ilona