Elballagtak nyolcadikosaink – ünnepélyes búcsú és tanévzáró
2026. június 24., 09:05
Június 20-án, szombaton ünnepélyes keretek között búcsúztattuk iskolánk 29 végzős tanulóját. A megható ballagási ünnepség a tornateremben kezdődött, ahol a közös emlékeket felidéző, kiskori és jelenlegi fényképekből, valamint az iskolai élet pillanataiból összeállított vetítés meghitt hangulatot teremtett.
A nyolcadikosoktól megható gondolatokkal búcsúztak a hetedik évfolyamos tanulók, az intézmény igazgatója is. A végzősök virággal köszönték meg pedagógusaik többéves munkáját és támogatását, majd az útravalóul szolgáló kézfogásokkal, jókívánságokkal vettek búcsút az iskola közösségétől.
Az ünnepséget a tanévzáró követte, ahol sor került a tanulmányi, közösségi és versenyeredmények elismerésére, valamint a kiemelkedő tanulók jutalmazására. Idén első alkalommal adták át a Táplánszentkereszt Ifjúsági Díjat, amelyet Bödei Zorka (7.b) vehetett át. Különdíjban részesült Egervölgyi Csillag (5.b). A hagyományos Apáczai-díjat Török Melinda Anna (8.a) kapta. Nyolc éven át nyújtott kitűnő tanulmányi munkájáért díszoklevelet vehetett át Török Melinda Anna (8.a), Lacsics Bíborka (8.a) és Németh Noémi (8.b).
Ballagó diákjaink
8.a osztály
Osztályfőnök: Szakály Virgínia
Bartha Hella, Baumann Zoé Hanna, Desics Botond Péter, Egervölgyi Álmos, Forgács Tünde Tifani, Goda Dzsenifer, Karvalics Sára Nadin, Kovács Rebeka, Lacsics Bíborka, Lakosi Bence, Molnár Olivér, Németh Gréta, Rigó Levente, Szabó Szofi, Török Melinda Anna.
8.b osztály
Osztályfőnök: Tornai Katinka
Bognár Zsanett, Horváth Ádám Bálint, Kovács Barnabás, Kramli Donát Róbert, Lóránth Luca, Lovranics Ákos, Milávecz Szabolcs Zoltán, Müller Szimonetta Csilla, Németh József, Németh Levente, Németh Noémi, Szarka Kornél, Szekér Flóra, Varga Liliána.
Ballagó diákjainknak szívből gratulálunk az eddig elért eredményeikhez, és sok sikert kívánunk a középiskolai tanulmányaikhoz, valamint életük következő nagy fejezetéhez!
Bízunk benne, hogy iskolánkban szerzett tudásukra, élményeikre és barátságaikra mindig jó szívvel emlékeznek majd vissza.
Minden tanulónknak és családjuknak kellemes nyári szünetet, tartalmas kikapcsolódást és jó pihenést kívánunk!
Szakály Virgínia, Tornai Katinka
« Vissza az előző oldalra!





